Rychlejší hledání bytů pod cenou

Revoluční spojení monitoringu, ruční kontroly a automatického oceňování veřejné realitní inzerce. Dostaňte se k nejvýhodnějším nabídkám nemovitostí jako první, využijte Podpultovky.

Vyzkoušejte zdarma
Designed by Freepik - http://www.freepik.com

Zjednodušte si investování do nemovitostí.

Vyzkoušejte si, jaké to je, když se každý den nemusíte probírat stovkami inzerátů. Ty nejlepší úlovky na vás čekají v našich Podpultovkách.

Podpultovky - platforma

Co získáte?

  • Pražské nemovitosti pod cenou
  • Manuální kontrola všech inzerátů
  • Platforma s mnoha funkcemi
  • Každodenní aktualizace
  • Desítky hodin ušetřeného času

Tvoříme službu podle Vašich potřeb

Veřejné portály jsou plné zavádějících informací, které vedou k chybným rozhodnutím. Ve Flat Zone všechny inzeráty každý den manuálně procházíme a pročišťujeme, abyste měli co nepřesnější podklady k rozhodování o investicích do nemovitostí. Tu nejvíce časově náročnou práci tak nemusíte dělat sami a měsíčně ušetříte až stovky hodin.

Investujte efektivně

Využijte naši datovou kapacitu ve Váš prospěch.

disposition icon png

Manuálně kontrolujeme

U každého inzerátu hodnotíme stav kuchyní, koupelen, pokojů, vybavenosti a exteriéru podle dodaných obrázků a popisu. K tomu kontrolujeme správnost výměry a celkové ceny.

valuation icon png

Pečlivě oceňujeme

Díky spojení strojového učení a čistých dat jsme schopni určit hodnotu každé nemovitosti, kterou porovnáme s její aktuální cenou. Do platformy vybíráme jen nemovitosti pod cenou.

contact icon png

Každý den doručujeme

Novou dávku nemovitostí přidáváme každý den do 14:00. Rychlost je pro nacházení investic klíčová, proto nově přidáváme inzeráty i o víkendu!

Začněte využívat Podpultovky!

Vyzkoušejte službu zdarma na 7 dní.

2990 Kč / měsíc

2471 Kč bez DPH

Jaké nemovitosti u nás najdete?

Monitorujeme pražské byty z největších inzertních portálů. V platformě najdete jen byty s potenciálním výdělkem od 100 000 Kč. Podívejte se na informace, které pro vás zajišťujeme ke každé nabídce:

flat zone podpultovky case study

Co říkají naši zákazníci?

David Rektorys podnikatel investor a projektový manažer

"S pomocí vašeho webu jsem nedávno koupil byt o cca 600-800 tisíc Kč méně. Za mě jsem velmi spokojeným zákazníkem a informace na vašem webu mají vysokou přidanou hodnotu."

- David Rektorys (podnikatel a investor)

Pavel Zadina Research Analyst Svoboda Williams

"Z Podpultovek mám výborný dojem. Pokud někdo hodlá kupovat byt, ať už pro vlastní bydlení nebo jako investici, určitě mu tuto službu doporučuji, protože je díky ní možné ušetřit značné prostředky, podstatně větší než měsíční náklady na přístup."

- Pavel Zadina (Research Analyst @ Svoboda & Williams)

Stále váháte?

Kupte byt 300 000 Kč pod cenou a Podpultovky se Vám zaplatí na 8 let.

Pořiďte si tým analytiků, vývojářů a brigádníků za 100 Kč / den.